SMOKE SYSTEM by PANOS

SMOKE SYSTEM by PANOS

Δημοσίευσηαπό panos hatzikallinikidhs » Κυρ Απρ 06, 2014 9:04 pm

144156_2.JPG
Ο καιρος αλλα ελεγε ,ομως απο τις 10¨30 εως 14¨30 μου εκανε το χατιρι ,,,μετα ας εκανε τα πανω κατω,λοιπον 3 πραγματα ,πρωτον την καρμπον ελικα την εκανα μιση μαυρη,μιση λευκη να δω περιστρεφοντας τι σχεδιο δειχνη 2ο δοκιμασα ενα καπνιγονο συστημα που θελη οπως θα δειτε δουλεια για ποσοτητα/διαρκια ...και τοποθετηση διαφορετικα γιατι μας εφαγε την ακρη απο τον ελικα[ dont wory] και τελευταιο εγινε μοδα να ρχοντε οι παραπενταδες για δυναμικο στο λοφακι ,που εγω με το μοτερ "ΠΑΙΖΩ" ΑΝΑ πασα στιγμη και χωρις αεριδες,σε ολη την προσπαθεια και ο φιλος Παυλος[νεος στον χωρο μας ]που βοηθησε στις λειψεις-κι εδω μιση δουλεια-,,,,,,,,,,,,,,,,τελευταιο πρωτοι βλεπεται το Τραικ μου----Γιωργο για σενα το γραφω--- που δεν βιαζομαι να το πεταξω θα ρθει η ωρα του ΕΙΠΑΜΕ πανω απο ολα η ευχαριστηση[ασφαλεια-

και βιντεο στο= http://panoshatzik.blogspot.gr/
Άβαταρ μέλους
panos hatzikallinikidhs
Friend
 
Δημοσ.: 1044
Εγγραφή: Τετ Σεπ 23, 2009 7:55 am
Τοποθεσία: THESSALONIKI

Επιστροφή στο Περιγραφή Πτήσεων & Cross Country

  • Συνολικά υπάρχουν 10 μέλη συνδεδεμένα: 0 εγγεγραμμένο, 0 με απόκρυψη και 10 επισκέπτες (με βάση ενεργά μέλη που έχουν συνδεθεί τα τελευταία 5 λεπτά)
  • Περισσότερα μέλη σε σύνδεση 514 την Πέμ Μάιος 02, 2024 11:04 am
  • Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες