Τριγωνο Ολυμπιακη ακτη--Διον--Λιτοχωρο

Τριγωνο Ολυμπιακη ακτη--Διον--Λιτοχωρο

Δημοσίευσηαπό panos hatzikallinikidhs » Κυρ Ιούλ 28, 2013 11:38 pm

SAM_1497.JPG
SAM_1558.JPG
dion
SAM_1534.JPG
η πιο χαλαρη πτηση της χρονιας,απογειωση 7,10,προσγειωση 8,40 περιπου 7,5 λιτρα το μοτερ ραπτομηχανη σταθερα 5900 στροφες και ταχυτητα 40χλμ +/- περιηγειση στην Ολυμπιακη ακτη ενα χωριο που το χειμωνα ειναι ΑΔΕΙΟ-ΚΛΕΙΣΤΟ,ειναι ολο δωματια-ξενοδοχεια και μαγαζια ολοι τουριστες ανατολικης προελευσεις,απεχη 7 χλμ απο το το αλλο παραθαλασιο χωριο Παραλια [Κατερινης ]αλλα Ελληνες ουτε 1% εκει,μετα Διον ,βλεπεις το αρχαιο θεατρο με φοντο τον Ολυμπο και λες τη ευλογημενος που γενηθηκα ΕΛΛΗΝΑΣ μετα ανηφορα προς το Λιτοχωρο στο παλιο χωριο ,κτηρια πανω απο 100 χρονια ιστορια,καθομαι αναπαυτικα στον ..καναπε μου ,λεγεται με sup,air και αγναντεω το πελαγος ο ηλιος προβαλη μεσα απο τα συνεφα και λεω παλι ποσο τυχερος ειμαι.......μουρθε και το καθαριστικο της εφοριας ,παρα πολυ ωραια,that,s life in Greece. εχει και βιντεο... πιο μετα
Άβαταρ μέλους
panos hatzikallinikidhs
Friend
 
Δημοσ.: 1044
Εγγραφή: Τετ Σεπ 23, 2009 7:55 am
Τοποθεσία: THESSALONIKI

Re: Τριγωνο Ολυμπιακη ακτη--Διον--Λιτοχωρο

Δημοσίευσηαπό dinoshaidutis » Δευτ Ιούλ 29, 2013 9:27 am

Ελπίζω να είναι ωραίο οσο η πτήση σου το εκαθαριστικό.
Άβαταρ μέλους
dinoshaidutis
Friend
 
Δημοσ.: 435
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 09, 2009 8:37 am

Re: Τριγωνο Ολυμπιακη ακτη--Διον--Λιτοχωρο

Δημοσίευσηαπό panos hatzikallinikidhs » Δευτ Ιούλ 29, 2013 3:48 pm

Nτινο,το παραμοτερ ειναι το αντιδοτο σε οτι στραβο/αδικο μου συμβαινη,ετσι το γνωρισα μεσα απο αναποδιες, και απο οτι θα καταλαβες πεταω συχνα γιατι η ριμαδα η ζωη ειναι ενα καλο και δυο στραβα/αναποδιες,φυσικα λιμανι ειναι η οικογενοια μου ,αλλα και αυτο με 'φτιαχνη" οσο για την εφορια δεν το συζηταω.. Να και το βιντεο ,8 λεπτα με "νατουραλ" ηχω και εικονες απο ενα κοματι της Ελλαδος μας = HD http://youtu.be/9v6QNDsZAKM
Άβαταρ μέλους
panos hatzikallinikidhs
Friend
 
Δημοσ.: 1044
Εγγραφή: Τετ Σεπ 23, 2009 7:55 am
Τοποθεσία: THESSALONIKI


Επιστροφή στο Περιγραφή Πτήσεων & Cross Country

  • Συνολικά υπάρχει 1 μέλος συνδεδεμένο: 0 εγγεγραμμένο, 0 με απόκρυψη και 1 επισκέπτης (με βάση ενεργά μέλη που έχουν συνδεθεί τα τελευταία 5 λεπτά)
  • Περισσότερα μέλη σε σύνδεση 514 την Πέμ Μάιος 02, 2024 11:04 am
  • Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης