Τουρκια ,Ραιδεστο

Τουρκια ,Ραιδεστο

Δημοσίευσηαπό panos hatzikallinikidhs » Τρί Ιουν 04, 2013 4:36 pm

μολις επαστρεψα απο ενα 4μερο στην Κωνστα/λη--οι ταραχες που δειχνη η τηλεοραση ειναι απομονεμενο γεγονος στην γυρω περιοχη- ο καιρος εκαμνε τα νερα του ,αερηδες στο φουλ και λεω αδικα πηρα το μοτερ,στο γυρισμο στο Tekirdag-Ραιδεστο στα Ελληνικα-εχοντας μελετηση το λιμανι τους απο χαρτες,λεω απο κει να απογειωθω, εμενα μου λες απο κοντα ειναι αλλιως στην παραλια μπαινεις ελενχομενα με μπαρα,ενα λουνα παρκ και καρτ ειναι περιφραγμενο με πλαστικα οδοφραγματα νερου-οπως βλεπεις στα διοδια-και ο αερας με απονθαρηνε,ασε μαζι για να ειμαι λαιτ δεν πηρα ανεμουρι ανεμομετρο οργανα κλπ,τωρα να μου πεις το ανεμομετρο χωραει στη τσεπη ελα ντε,οποτε την κανω απο το λιμανι και παω εκει που πηγα την προηγουμενη φορα απο το ελικοδρομιο του στρατοπεδου κανα 2χλμ εξω,βλεπω 2 φανταρους με χιαστι τα οπλα και απο μια σακουλα ψωμια ο καθενας λεω τωρα 1¨20 πανε για μασα,στριβω στο ελικοδρομιο ανοιχτη η μεγαλη σιρομενη σιδερενια πορτα ,παρκαρω, απεναντι ειναι και το στρατιωτικο νοσοκομειο κατι ασθενοφορα μπηκαν - βγηκαν δεν μου εδωσαν σημασια ..και ο αερας αυτος στα μερη μου θα ηταν οκ,αλλα τωρα οικογενοια μαζι μην μπλεξουμε ασε μπαινω και παω να φυγω....οχι το μικροβιο μου λεει που πας τωρα --- στηνω σε ΤΤ ,ρεβερς τριμ στο 8 απο τα 13εκ-ντουτεκ-και σε ενα βημα σχεδον κατακορηφα απογειωση, κανοντας 180 μοιρες τοιχος γκαζωνεις και περνης υψος δεν τρυπαει ,ενα αεροπλανο τυπου τσεσνα κανη γυρω γυρω βολτες,με ανχωσε,, αδιαφορο φουλ γκαζια και ειμαι στο παραλιακο μετοπο τους σε 2 λεπτα ουριος, μεταβολη και αρχιζη το παλεμα φουλ τριμ,επιταχηνση ανοιγοκλινοντας το γκαζι και διορθωνοντας την πορεια παω πισω πολυ αργα πρεπει με 10χλμ +/- φτανω tough and go κανα 2 σε σλοου μοσιον μετα η πτηση τελειωνη οταν απελευθεροθουν τα καραμπινερ απο το φτερο στο εδαφος προσγηωση? με τα τριμ φουλ ανοιχτα ,μαζεμα οπως οπως λογο αερα και πιο κατω σε μερος για διαλημα το μαζεψα ωστε να μην πιανη και χωρο,μερικες φωτο και βιντεακι αργοτερα =
Άβαταρ μέλους
panos hatzikallinikidhs
Friend
 
Δημοσ.: 1044
Εγγραφή: Τετ Σεπ 23, 2009 7:55 am
Τοποθεσία: THESSALONIKI

Re: Τουρκια ,Ραιδεστο

Δημοσίευσηαπό jollyroger » Τρί Ιουν 04, 2013 5:54 pm

χαλαρωτική πτησουλα ακουγεται... :lol:

αναμενουμε το βιντεο...
Άβαταρ μέλους
jollyroger
Friend
 
Δημοσ.: 318
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 28, 2010 6:43 pm

Re: Τουρκια ,Ραιδεστο

Δημοσίευσηαπό panos hatzikallinikidhs » Τρί Ιουν 04, 2013 6:40 pm

DSC00331.JPG
SAM_0786.JPG
το λευκο κτιριο το εμπορικο tekira mall
SAM_0795.JPG
SAM_0800.JPG
SAM_0790.JPG
απο εδω ηθελα να απογειωθο αλλα ειναι ελενχομενα
DSC00329.JPG
DSC00328.JPG
απογειωση γυροκοπτερο
φωτο πληρες στο μπλοκ = :arrow:
Άβαταρ μέλους
panos hatzikallinikidhs
Friend
 
Δημοσ.: 1044
Εγγραφή: Τετ Σεπ 23, 2009 7:55 am
Τοποθεσία: THESSALONIKI

Re: Τουρκια ,Ραιδεστο

Δημοσίευσηαπό panos hatzikallinikidhs » Τετ Ιουν 05, 2013 6:51 am

Άβαταρ μέλους
panos hatzikallinikidhs
Friend
 
Δημοσ.: 1044
Εγγραφή: Τετ Σεπ 23, 2009 7:55 am
Τοποθεσία: THESSALONIKI


Επιστροφή στο Περιγραφή Πτήσεων & Cross Country

  • Συνολικά υπάρχουν 4 μέλη συνδεδεμένα: 0 εγγεγραμμένο, 0 με απόκρυψη και 4 επισκέπτες (με βάση ενεργά μέλη που έχουν συνδεθεί τα τελευταία 5 λεπτά)
  • Περισσότερα μέλη σε σύνδεση 514 την Πέμ Μάιος 02, 2024 11:04 am
  • Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες