ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 2012

ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 2012

Δημοσίευσηαπό dinoshaidutis » Δευτ Φεβ 27, 2012 11:55 pm

Πέντε παραμοτερ και 19 παραπέντε παρέλασαν στο καρναβάλι της Ελασσόνας.Ο καιρός κράτησε καλός και ευνόησε και τα παραπέντε να πετάξουν ανετα.Το Σάββατο που ηταν και ηλιόλουστο ήλθαμε πετώντας απο τη Λάρισα στην Ελασσόνα εγω και ο Αντρέας και προσγειωθήκαμε στο γνωστό σημείο.Εκεί βρήκαμε και αρκετούς συναδέλφους και κανονίσαμε να βρεθούμε το βράδυ.Ξεκουραστήκαμε λίγη ώρα και μετά απογειωθήκαμε για την επιστροφή.Με ούριο στην αρχή έπιασα μέχρι 75 χλμ.Στην συνέχεια και αφού περάσαμε στον κάμπο άλλαξε ο αέρας και έχοντάς τον κόντρα έπεσα στα 40 χλμ.Τέλος ολα καλά,προσγειωθήκαμε και γυρίσαμε στην Ελασσόνα με τα αυτοκίνητα.Το βράδυ ήλθαν και οι Αιμίλιος Ορέστης και Δημήτρης καιακολούθησε ταβέρνα και μπαράκι όλοι μαζί μετα των συνοδών.
Την Κυριακή πετάξαμε ολοι παραμοτέρ και ελεύθερο στο γνωστό σημείο με πολύ κόσμο.Ακολούθησε γεύμα και μετά διαλυθήκαμε.
Πρέπει να υποστηρίζουμε με την παρουσία μας και οχι μόνο τα δρώμενα που περιλαμβάνουν πτήσεις παραμοτέρ και ελεύθερο.
Άβαταρ μέλους
dinoshaidutis
Friend
 
Δημοσ.: 435
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 09, 2009 8:37 am

Re: ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 2012

Δημοσίευσηαπό petros vlahos » Τετ Φεβ 29, 2012 6:57 am

Εχω περασει ολα τα παιδικα μου χρονια στην Λαρισα
και ξερω πως παιρνατε οταν λετε ταβερνα και μπαρακι!!!
ΤΕΛΕΙΑ δηλαδη!!Ντινο σου ευχομαι καποια μερα να ερθεις
πετωντας στην Κρητη που τοσο αγαπας!αν το σκεφτεις
καλα θα δεις οτι γινεται!απο Κοριννθο κατω, Μονεμβασια!!
Κυθηρα - αντικυθηρα - Χανια κρητη!παντα καλα να παιρνατε!!
η απογειωση ειναι προαιρετικη!
η προσγειωση ειναι παντα υποχρεωτικη!
Άβαταρ μέλους
petros vlahos
Friend
 
Δημοσ.: 477
Εγγραφή: Τρί Φεβ 08, 2011 7:25 am
Τοποθεσία: Malia Crete


Επιστροφή στο Περιγραφή Πτήσεων & Cross Country

cron
  • Συνολικά υπάρχουν 2 μέλη συνδεδεμένα: 0 εγγεγραμμένο, 0 με απόκρυψη και 2 επισκέπτες (με βάση ενεργά μέλη που έχουν συνδεθεί τα τελευταία 5 λεπτά)
  • Περισσότερα μέλη σε σύνδεση 605 την Κυρ Ιουν 02, 2024 10:55 pm
  • Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες