με παραμοτερ στο εξωτερικο

με παραμοτερ στο εξωτερικο

Δημοσίευσηαπό panos hatzikallinikidhs » Τρί Ιουν 04, 2013 7:31 pm

SAM_0807.JPG
ερωτηση,θα το βρω, αλλα να μαθουμε απο κανεναν που ξερη ωστε και του φορουμ οι αναγνωστες να ξερουν,με το μοτερ πηγα 2 φορες Τουρκια ,στα συνορα την πρωτη φορα και οι μεν και οι δε με αφησαν να περασω απλα σου ρωτουν τι ειναι αυτο ,τωρα δευτερη φορα στο εμπα χωρις προβλημα ,στο δρομο ελενχο απο την αστυνομια ,κοντρολ το πορτ-μπαγκαζ,ανοιγω τους λεω τη ειναι Ωοοο θαυμαζη ο ενας pilot μου λεει pilot toy λεω οκ,στον γυρισμο στα συνορα οι Τουρκοι μια ματια το αυτ/το και εφυγα ,στα συνορα τα Ελλινικα απο τα διαβατηρια οκ στον ελενχο τον αποσκευων ΩΠ τι ειναι αυτο απο που το εφερες,του εξηγω ,Ααα μου λεει αθλιτικως εξοπλισμος ειναι [ μου ειπε κατι λεκτικα σαν διαβατηριο εξοπλισμου-τον ρωτο ξαναπεστω και μου λεει στο τελωνειο της πολης σου θα βγαλεις ενα βιβλιαρακι και με αυτο θα μπαινης και θα βγαινης με το παραμοτερ,με αφησε αλλα μου εδωσε να καταλαβω οτι αν ηθελε μπορουσε να μου το κρατηση η να με πεδεψη για να το παρω 1] ερωτηση το βιβλιαριο ειναι για εκτος χωρες Ευρωπης η και για διακινιση στην Ευρωπαικη ενωση ? , 2] ο αρμοδιος που ελεωχη τα διαβατηρια και τα σφραγιζησε καθε συνορα θα γνωριζη απο αυτα? κλπ,κλπ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ οσοι ξερεται[ θα μαθω εγω ]
Άβαταρ μέλους
panos hatzikallinikidhs
Friend
 
Δημοσ.: 1044
Εγγραφή: Τετ Σεπ 23, 2009 7:55 am
Τοποθεσία: THESSALONIKI

Επιστροφή στο Συζητήσεις

  • Συνολικά υπάρχει 1 μέλος συνδεδεμένο: 0 εγγεγραμμένο, 0 με απόκρυψη και 1 επισκέπτης (με βάση ενεργά μέλη που έχουν συνδεθεί τα τελευταία 5 λεπτά)
  • Περισσότερα μέλη σε σύνδεση 605 την Κυρ Ιουν 02, 2024 10:55 pm
  • Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης